Byt Novoborská 619

Novoborská 619, Praha - Prosek

Zobrazit inzerci

Nabízím ke koupi byt 3+1 v osobním vlastnictví o podlahové ploše 67,22 m² (+ sklep 1,6 m² a lodžie 7 m²) s výhledem do zeleně. Byt je umístěn v 1. nadzemním podlaží kompletně zrekonstruovaného, zatepleného, pečlivě udržovaného panelového domu (nové stoupačky, vodoměry atd.), na Proseku, v ulici Novoborská 619.

Byt se skládá z dvojice ložnic, kuchyně (myčka, digestoř, vestavná trouba, lednice a sklokeramická deska), obývacího pokoje, vstupní chodby, koupelny, samostatného WC a prostorné lodžie. V roce 2009 prošel byt kompletní rekonstrukcí - zděné jádro, plovoucí podlaha, podhledy, nové rozvody elektřiny atd.). V bytě k dispozici plynová přípojka. V domě je dostupné vysokorychlostní kabelové připojení UPC, kočárkárna a sušárna. Parkování je možné v přilehlých ulicích.

Výborná dopravní obslužnost do centra Prahy - 200 m k autobusové zastávce, 750 m k zastávce metra C Prosek a Střížkov, odkud jste za 10 min v centru Prahy. Na procházky / cvičení láká např. nedaleký park Přátelství. V okolí také kompletní občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, prodejny potravin, zdravotní středisko, knihovna, Sport centrum Duo, bazén, bowling, posilovna a další.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Galerie

Koupelna
Koupelna
Ložnice
Ložnice
Ložnice
Ložnice
Kuchyně
Kuchyně
Spojovací chodba
Spojovací chodba
Dům a vchod
Dům a vchod
Více obrázků...

Lokalita

znak obce

Praha - Prosek je katastrální území v severo-východní Prahy, které je územím městské části Praha 9.

Historie - Název Prosek se objevuje v 10. století n. l. a je odvozen od slov "prosekati-průsek-prosek", což dokládá zdejší původní nepropustný porost. Od 10. století zde byla osada a později vesnice. Dominantou Proseka je kostel sv. Václava. Je to trojlodní románská bazilika pravděpodobně z 2. poloviny 11. století s románskými malbami. Prosek byl tehdy jen malou vesničkou kolem kostela uprostřed polí. Bylo tam jen několik ulic a domků kolem dnešní Martinovské ulice a jinak holá pláň bez stromů.

Příroda - Park Přátelství byl postaven v letech 1976 -83 podle vítězného návrhu architekta Otakara Kuči jako odpočinkové místo pro 30.000 obyvatel proseckého sídliště. Park se rozkládá na ploše 11 hektarů. Dominuje mu 450 metrů dlouhá vodní soustava, která začíná velkým vodotryskem uprostřed jezírka. Vodotrysk je tak vlastně pramenem celého vodního díla, které dále pokračuje soustavou jezírek, různých fontán, ostrovů, kaskád a kaskádek a to vše je propojeno spletitým systémem vodních kanálů a potůčků. Celkový objem vody v tomto fantastickém vodním bludišti dosahuje 1.600 – 1.800 metrů krychlových. Po stavbě metra v roce 2008 byl celý park krásně zrekonstruován.

Další obrázky
Park Přátelství
Park Přátelství
Bobová dráha Prosek
Bobová dráha Prosek
Mapa okolí
Mapa okolí