Reference

Petr Mareš

Fantastický profesionální přístup. Nemusel jsem se o nic starat a pan Kočí vše vyřídil.

Petr Mareš / stavhned.cz
Lucie Kendricková

Doporučila bych Vás všem, kteří řeší cokoliv, co se týká realit. Vždy mi dobře poradíte a vše navíc rychle vyřešíte. Spolupráce je opravdu kvalitní, děkuji.

Lucie Kendricková / Ministerstvo spravedlnosti
Juraja Jusková

Spolupráce s panem Kočí při pronájmu bytu byla absolutně bezproblémová. Každému požadavku se snažil vyhovět a v každé situaci hledal a našel řešení k naší spokojenosti. Profesionální a ochota, která u realitních makléřů není vůbec běžná.

Juraja Jusková
Manželé Parmovi

Chceme Vám moc poděkovat za zrealizovaný prodej naší chaty. S Vaším lidským a přátelským přístupem jsme byli nadmíru spokojeni. Ve Vašem případě bylo totiž krásně vidět, jak to vypadá, když je práce zároveň i koníčkem. Troufáme si říct, že Vámi poskytnuté služby byly v nadstandardní kvalitě a určitě Vás rádi doporučíme dále.

Manželé Parmovi / zentrichova-apatyka.cz
Martin Vačkář

Přátelský a profesionální přístup, s poskytnutými službami jsme byli spokojeni.

Martin Vačkář / japanolog
Petr Jedinák

Vstřícná, přátelská a velmi profesionální spolupráce. Vřele doporučuji.

Petr Jedinák / jedinak.cz / fotograf
Pavel Dobrovský

Pan Kočí je výjimečný agent s osobním nasazením a ochotou udělat pro úspěšný realitní obchod více, než je běžné. Díky za spolupráci a uzavřenou transakci!

Pavel Dobrovský / DBD Group
Václav Šťastný

Pan Kočí prodával náš rodinný řadový dům. Jeho přístup k nám i celému jeho zadání byl perfektní. Protože se v předmětu prodeje již delší dobu nebydlelo, pan Kočí vnitřek domu a přilehlou zahrádku za účelem snadnější prodejnosti i osobně přiměřeně zušlechtil. Můžeme ho každému upřímně doporučit.

Václav Šťastný
Milada Karasová

Velice seriozní jednání, zájem o stoprocentní prodej. Milý, zájem o obor, prostě super. Pan Kočí nás sám kontaktoval, aby památkově chráněnému zámečku našel nového investora.

Milada Karasová / Zakladatelka Czechoslovak Models
Lenka Kupková

Pana Kočí mohu jedině doporučit! Velmi vstřícné, slušné, konstruktivní, rychlé jednání. Chcete-li se spolehnout na svého makléře, zvolte určitě pana Radomíra Kočí!

Lenka Kupková