Profesionální fotografie

 

Vaše nemovitost si zaslouží fotografie, kde si zájemce udělá kompletní představu o nemovitosti. Jak o jejím interiéru, exteriéru, tak o případných lákadlech, což může být například mimořádný výhled do okolí, nebo lákavá lokalita. Už žádné temné / rozmazané fotografie.

 

Pro pořízení a správnou úpravu fotografie musí mít člověk cit, ten se účí mnoholetými zkušenostmi. Zásadní je pro fotografii také příprava nemovitosti, odstranění přebytečných věcí, správné nastavení světel, fotoaparátu a míra záblesku.

 

VIDEOPROHLÍDKY

 

Připravím pro vás poutavou VIDEOPROHLÍDKU NEMOVITOSTI, pomocí které vyzdvihnu přednosti Vaší nemovitosti jiným a neotřelým způsobem. Videoprohlídek v inzercích na realitních serverech, je zatím velice málo. Většina nemovitostí se ale kupuje nejprve srdcem a až pak rozumem. 

 

Pokud má Vaše nemovitost co nabídnout (já určitě něco najdu), byla by škoda neudělat poutavou videoprohlídku. Záběry na zajímavé detaily, výhledy, společně s pohyblivými obrázky interiéru, podbarveny příjemnou hudbou, popřípadě příběhem, který vtáhne do děje - to vše dokáže probudit ty správné emoce a urychlit rozhodnutí.

 

MODERNÍ INZERCE 

 

Inzerce na realitních serverech, popřípadě plachty umístěné na nemovitosti, billboardy - to už je dnes běžná záležitost. Nesmí se ale zapomínat ani na sociální sítě, které jsou tahounem internetového dění. V nich jsem jako ryba ve vodě:

- spravuji Facebook stránku Prázdné domy, která má již přes 20.000 tis. sledujících

- spravuji své profesní Facebook stránky, kde pravidelně umisťuji aktuality, viz box po pravé straně

- jednotlivé nemovitosti propaguji i v největších Facebook skupinách zaměřených na prodej / pronájem a koupi nemovitosti

- nemovitosti zveřejňuji i na vlastním YouTube a Instagram účtu

A na mnoha dalších online místech.

 

 

 

2D / 3D VIZUALIZACE

 

Vizualizace interiéru výrazně usnadňuje komunikaci se zájemcem o nemovitost.

 

2D - Ne vždy je z fotografií zřejmé dispoziční řešení nemovitosti. Půdorys kupujícím odhalí skutečné rozmístění místností. Jednou pro vždy bude jasno v tom, zdali jsou pokoje průchozí, či nikoliv, kde se nachází koupelna, nebo jestli je kuchyně propojená s obývacím pokojem, viz půdorys bytu po levé straně, který se nachází v ulici Pavlíkova. Ušetřím Vám čas od zbytečných prohlídek se zájemci, kterým by tyto skutečnosti byly jasné hned od začátku.

 

3D - Mnoho lidí si také nedokáže představit, jak bude jejich nový domov vypadat po rekonstrukci. Na 3D vizualizaci mohou vidět svůj nový domov, jako by už byl hotový. Mohou jej vidět z různých úhlů nebo jako zákres do fotografie současného stavu. V této oblasti spolupracuji s profesionály v oboru, kteří umí opravdu profesionální 3D vizualizace, jak můžete vidět po levé straně u bytu na adrese Nad Buďánkami. 

 

Kvalitní dokumentace

 

Ve spolupráci s velmi kvalitní advokátní kanceláří Bartoň & Pecková pomohu s vypracováním komplexní smluvní dokumentace, například rezervační smlouvy, smlouvy o smlouvě budoucí kupní/nájemní, nájemní/kupní smlouvy, apod. Samozřejmostí je zajištění úschovy kupní ceny v advokátní úschově, právní poradenství a mnoho dalšího. 

 

Pokud kupující plánuje financovat nemovitost hypotékou, i v tomto směru spolupracuji se skutečnými profesionály z Gepard Finance. Hromady papírů, kilometrové obchodní podmínky psané mikropísmem? U nich nic takového nehrozí. Mluví lidským jazykem, dají vybrat z hypoték všech bank a díky silné pozici na trhu zařídí nejnižší úrokovou sazbu a různá speciální zvýhodnění, která klientům banky běžně nedávají. S Ivanou Vlčkovou jsem již spolupracoval na řadě případů a mohu ji všem doporučit. 

 

Webdesign by Lewest.cz